ue

Projekt zakłada szkolenie i przygotowanie studentów zgodnie z wymogami i sylabusami ECDL do egzaminów z European Computer Driving License (ECDL) z następujących modułów:

• ECDL EPP GIS,
  • ECDL B1 Podstawy pracy z komputerem
  • ECDL B3 przetwarzanie tekstów
  • ECDL B4 Arkusze kalkulacyjne
  • ECDL S3 IT Security

Kierownik Projektu
Dorota Kiełb-Grabarczyk

Instytutowy Koordynator Merytoryczny przy IPiPS
Jolanta Maciąg

Instytutowy Koordynator Merytoryczny przy IMuz.
Katarzyna Wyporska-Wawrzczak

Instytutowy Koordynator Merytoryczny przy IBN
Krzysztof Rogowski

"Zdobądź K2! Kompetencje i Kwalifikacje na Akademii Pomorskiej w Słupsku"